Müzikal animasyon “Arlo the Alligator Boy” ve nefis seslendirme kadrosu

Ryan Crego’nun yapımcılığı ve yönetmenliğini üstlendiği; müzikal, komedi ve macera türlerini bir araya getiren animasyon film Arlo the Alligator Boy ile yarı timsah yarı insan Arlo’nun hayatındaki değişime odaklanacağız. Yaşadığı bataklıkta coşkuyla yeni yaşını kutlayan Arlo’nun yaşamı, geçmişi hakkında öğrendikleri ile ters yüz olacak. 


Aslında New Yorklu olduğunu öğrenmesiyle birlikte babasının izini sürmeye karar verecek. Bataklıktaki korunaklı yaşamından New York’un kaotik ortamına uzanan bu yolculuğunda kendisi gibi dışlanmış pek çok renkli karakterle tanışacak. Macera dolu serüveninde hem zorbalarla mücadele verecek hem de yeni ailesini bulmuş olacak. Kısa zamanda sıkı birliktelik oluşturan bu aile, devasa metropolde terk edilmiş bir sahili keşfedip burayla özel bir bağ kuracak ve sahilin yeniden canlanması için tüm hünerlerini sergileyecek.

16 Nisan’da Netflix’te yayımlanacak Arlo the Alligator Boy’un fragmanı aşağıda.

2 boyutlu animasyon severler için keyifli bir buçuk saat vadeden yapım seslendirme kadrosuyla da göz kamaştırıyor. Red Hot Chili Peppers’ın şahsına münhasır basçısı Flea, Queer Eye ekibinden Jonathan Van Ness, Fleabag ve Stranger Things performanslarıyla hafızalarda yer eden Brett Gelman ve orijinal Ghostbusters filminden hatırlanabilecek Annie Potts; Arlo the Alligator Boy için mikrofon başına geçen isimlerden birkaçı. Baş karakterimiz Arlo’yu da Michael J. Woodard seslendirmekte. 

Yazı: Biçem Kaya