"Narcos"un ikinci sezonu öncesinde kamera arkasında sıkıntılar sürüyor

Netflix’in bu seneye damga vuran yapımlarından Narcos‘un heyecan ve merakla beklenen ikinci sezonu öncesinde, dizinin yapımcı ve senarist ekibinden bir ayrılık haberi daha geldi. Dizinin ilk sezonunun yapımcılarından biri olan Adam Fierro, ikinci sezon hazırlıklarının başlamasından kısa bir süre sonra projeden ayrıldı.

İlk sezon çekimlerinin ardından diziden ayrılan yapımcı Chris Brancato’nun yerine projeye dahil olan Adam Fierro, The Shield ve The Walking Dead dizilerinde görev almıştı. İkinci sezon için çalışmaların başlaması ve senaryonun büyük oranda şekillenmesinin ardından Adam Fierro’nun Narcos‘tan neden ayrıldığına dair resmi bir açıklama yapılmış değil. Fakat Fierro’nun yerine, yine dizinin ilk sezonunda görev alan ve ikinci sezon ekibinde ilk başta yer almayacakları açıklanan Eric Newman ve Jose Padilha, hem yapımcı hem senarist olarak ekibe dahil oldu.

Henüz Narcos‘un ikinci sezonunu ne zaman izleyeceğimize dair bir bilgi yok. Dizide Pablo Escobar’ı canlandıran Brezilyalı aktör Wagner Moura’nın En İyi Erkek Oyuncu, dizinin de En İyi Televizyon Dizisi dalında Altın Küre adayı gösterildiği ilk sezonundan belki de en çok akılda kalan şeylerden biri olan, nefis tema müziğiyle Narcos‘un sürükleyici ilk sezonunu hatırlayalım.

https://www.youtube.com/watch?v=kAvoTyTliMM