NBA 2K20’nin Idris Elba’lı kariyer modundan ilk fragman

Basketbol severlerin favori video oyunu NBA 2K serisinin yeni oyunu, 6 Eylül’de satışa çıkıyor. Her sene daha da geliştirilen kariyer modunda bu sene koçunuz Idris Elba olacak.

Bir NBA oyuncusuna dönüşme deneyimini yaşatmayı amaçlayan kariyer modunda, yarattığınız karakterle lise yıllarında başladığınız yolculukta bir yıldız adayının yaşadığı süreçleri geçmeniz gerekiyor. Buna takımlarla ve sponsorlarla toplantılar, sıkı antrenmanlar ve röportajlar da dahil. Oyunun yeni versiyonu için hazırlanan kariyer modunun sinematik kurgusu LeBron James ve Maverick Carter’ın yapımcılığında hazırlanmış. Ünlü oyuncular Idris Elba ve Rosario Dawson da bu yolculukta sıklıkla karşımıza çıkıyor.

Oyunun kariyer modu için hazırlanan özel fragmanda Idris Elba’nın soyunma odasında yaptığı konuşmalar, Jayson Tatum ve Kemba Walker gibi NBA yıldızlarıyla idmanlar, LeBron James’le bir uçak yolculuğu gibi kesitler görülüyor. Fragmanın finalindeyse NBA tutkunlarını heyecanlandıracak bir eski dost karşımıza çıkıyor.