Neil Patrick Harris, Nicolas Cage’in menajeri rolünde

Nicolas Cage’in yeni filmi The Unbearable Weight of Massive Talent’ın kadrosundaki yıldızlara bir yenisi eklendi. Tiffany Haddish ve Pedro Pascal’ın filmde rol alacağı haberlerinden sonra Neil Patrick Harris’in de film için kamera karşısına geçeceği duyuruldu.

Nicolas Cage, kendisinin Tarantino filminde rol almak için çabalayan, ekonomik sıkıntı içinde ve umutsuz bir versiyonunu canlandırıyor. Cage’in büyük hayranı Javi’nin doğum gününe gitmesi için 1 milyon dolar teklif edilmesiyle gelişen olayları konu edildiği komedi filminde Pedro Pascal’ı Meksikalı milyoner Javi rolünde, Nail Patrick Harris’i ise Cage’in menajeri rolünde göreceğiz. 

Kevin Etten ile beraber senaryoyu yazan Tom Gormican aynı zamanda yönetmen koltuğuna da oturacak. Senaryoda Cage’in Leaving Las Vegas, Face-Off,Gone in 60 Seconds ve Adaptation gibi eski yapımlarına dair referanslar olacağı konuşuluyor. Lionsgate’in ABD için belirlediği vizyon tarihi ise 19 Mart 2021. 

Neil Patrick Harris’i yakın gelecekte göreceğimiz diğer yapımlar

Harris’in rol aldığı filmlerden en heyecanla bekleneni kuşkusuz ki TheMatrix 4. Lana Wachowski tarafından yönetilen, Keanu Reaves, Carie-Anne Moss ve Jada Pinkett Smith’i ikonik karakterler Neo, Trinity ve Niobe olarak geri getiren film 22 Aralık 2021’de gösterime girecek. 

Casablanca Records kurucusu Neil Bogart’ın hayatını merkezine alan biyografik film Spinning Gold ile Amerikalı şarkıcı ve eşcinsellik karşıtı Anita Bryant’ın hayatını konu eden bir diğer biyografik yapım Anita, Harris’i yakın gelecekte izleyeceğimiz diğer filmler.

Yazı: Damla Tüfekli

Yükleniyor...