Netflix'ten son "The Defenders" fragmanı da geldi

Iron Fist, Daredevil, Jessica Jones ve Luke Cage’li yeni Netflix dizisi The Defenders, 18 Ağustos’ta izleyicilerle buluşuyor. Geçtiğimiz iki yıl içerisinde solo dizileri yayınlanan dört Marvel kahramanının güçlerini birleştireceği The Defenders‘ın son fragmanı da görücüye çıktı.

Çizgi roman uyarlamalarının sinema salonlarının ardından televizyon ekranlarını da ele geçirdiği günümüzün en başarılı ortaklıklarından biri olan Marvel ve Netflix, ilk başta dört kahraman için solo diziler ve ardından da The Defenders için yaptıkları anlaşmanın sonlarına gelse de bu işbirliği uzun süre devam edecek gibi gözüküyor. Daredevil dizisinin ikinci sezonunda yer alan Punisher karakteri için de yeni bir diziyle karşımıza çıkacak olan Netflix ve Marvel, geçtiğimiz haftalarda da Luke Cage‘in ikinci sezonu için anlaştıklarını duyurmuştu. Jessica Jones‘un ikinci sezonu da önümüzdeki yıl Netflix’te yayınlanacak.

Başrollerinde Charlie Cox, Krysten Ritter, Mike Colter ve Finn Jones’u izleyeceğimiz The Defenders‘ın sekiz bölümden oluşacak ilk sezonunun tamamı 18 Ağustos’ta yayınlanıyor. Dizinin son fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=nbxx0ROZJpE