Nick Offerman'ın muhteşem sesiyle hayat verdiği 5 karakter!

Parks & Recreation dizisiyle bir fenomene dönüşen, bu yıl Filmekimi’nde gösterilecek Me and Earl and the Dying Girl ve ikinci Fargo sezonunda izleyeceğimiz Nick Offerman, bugün yeni yaşını kutluyor. Offerman’ın oyunculuğundan belki de daha popüler olduğu alan seslendirme. Offerman’ın yeni yaşı şerefine, ünlü oyuncunun seslendirdiği 5 karakteri hatırlıyoruz!

Captain Bowditch / The Simpsons

The Simpsons’ ın son sezonunda bir bölüme konuk seslendirmen olarak dahil olan Nick Offerman, Captain Bowditch isimli karakteri seslendirmişti. Aşağıdaki video’da Offerman’ın karakter hakkında yaptığı yorumları duyabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=qN3VT4nsJC8

Axe Cop / Axe Cop

İkinci sezonu şu günlerde yayınlanan nefis çizgi film Axe Cop‘ta, seriye ismini veren epik karakteri seslendiren isim de Nick Offerman. Axe Cop‘ı merak edenleri buraya tıklayarak Bant Mag. No:27’de serinin yaratıcısı Ethan Nicolle ile yaptığımız röportaja alalım!

Metal Beard / LEGO Movie

Gişe rekorları kıran ve anında devam filmleri için anlaşmalar yapılan LEGO Movie‘nin korsan karakteri Metal Beard, Nick Offerman’ın sesiyle birlikte karşımıza çıkmıştı.

Agent Powers / Gravity Falls

Disney çizgi dizisi Gravity Falls‘ta Nick Offerman’ı duyduğumuz karakter Axe Cop kadar iddialı olmasa da yine bir polis.

Dış ses / The Gunfighter

Bant Mag.’da geçtiğimiz haftalarda günün kısası seçtiğimiz kısa film The Gunfighter‘da aslında başrol bir dış sese ait. Söz konusu dış ses de tabii ki tüm ihtişamıyla Nick Offerman’dan!

https://www.youtube.com/watch?v=mYP-2UCS5nY