Konser: Noirgazer presents Gloomgazing

Müzisyenler, dinleyiciler ve plak şirketleri arasında bir ortak alan yaratma motivasyonuyla kurulan Noirgazer, kendini “İçerisinde ‘karanlık’ tınılar barındıran bütün müzik türleri ile ilgilenir; bu doğrultuda etkinlikler ve içerikler oluşturur.” sözleriyle tanımlıyor. Oluşumun kürasyonunu üstlendiği Gloomgazing buluşması, 20 Mayıs Cumartesi akşamı Bant Mag. Havuz / Bina’da.

Can Bora Tanzer ve Altan’ın çalacağı Gloomgazing, oluşumun önceki buluşmaları Fallgazing ve Purgegazing’e kıyasla daha hareketli bir akışa sahip. Yine de Noirgazer ekibi “Karanlık, hüzünlü ve kasvetli bir dans pisti” benzetmesi yapıyor bu gece için.

Besteci ve prodüktör Can Bora Tanzer, son olarak nisanın son günlerinde klasik müzik unsurlarını etnik ve çağdaş elektronik seslerle harmanlayan “Reminiscence” isimli tekliyi yayımlamıştı. İstanbullu müzisyen Altan Vardarlı’nın tek kişilik projesi Altan da çeşitli tekliler ve EP’lerle lo-fi / garage tınılarında üretimlerini sürdürüyor. Geçtiğimiz yılı “Döngü” teklisiyle uğurlamıştı.

Afiş tasarımı ise Benoit Gilles imzalı.

Kapı açılış: 20.30
Bilet: 100 TL (Etkinlik günü kapıda satışta, kredi kartı geçerli değildir.)
Kapasite 65 kişi ile sınırlı.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/