Okan Urun’la O Gezegen'in konukları: Aslı İnandık / Ceren Ercan / Tuğrul Tülek

O Gezegen’de Okan, misafirleriyle kendi oturma odasındaymış gibi konuşuyor. Merak edilmeyenleri soruyor, üstüne vazife olmayan konuları irdeliyor ve bazen bağlam içi bazen bağlam dışı kalıyor. Her konukla yeni bir gezegenin keşfine çıkıyor. Okan Urun’la O Gezegen, 1 Aralık akşamı üç konuğuyla Bant Mag. Havuz / Bina’da. Bu yolculuğa siz de bekleniyorsunuz!

O Gezegen’in 1 Aralık akşamı konukları

*Şu sıralar hem BluTV kataloğuna yenice eklenen Deneme Çekimi dizisi hem de prömiyerini İstanbul Tiyatro Festivali kapsamında yapacak Peyk, Deniz Madanoğlu ve Erol Babaoğlu ortaklığı Hamiyet müzikalinin heyecanında olan Aslı İnandık.

*“Tiyatro tarihinin ilk savaş karşıtı oyunlarından biri çağımızın sorularına yanıt verebilir mi?” sorusuna yanıt aramak üzere İstanbul Tiyatro Festivali programında yerini alan Flu Lysistrata’nın dramaturjisini üstlenen, yazdığı oyunlar Türkiye ve Avrupa’nın önemli tiyatrolarında sahnelenen Ceren Ercan.

*Uzun yıllara dayanan oyunculuk ve seslendirme maceralarını sürdürürken, YaDa adlı grubuyla müzik de üreten; yakında bir solo caz projesi yeşerteceğinin sinyallerini veren Tuğrul Tülek.

İstanbul Tiyatro Festivali’ni bu kadar anmışken; O Gezegen’in sunucu Okan Urun ile Ferdi Çetin, Ayşe Lebriz Berkem, Kayhan Berkin ve Nergis Öztürk’ü buluşturan Annemden Kalan Gül Ağacı Masanın Üzerinde Çaydanlık Beyaz Bir İz Bıraktı oyununun da programda olduğunu hatırlatalım. Festival önerilerimiz tam burada.

Okan Urun’la O Gezegen’de çevrilen sohbetler ilerleyen günlerde Bant Mag. Podcast kanallarında olacak. KARDELEN, Çağlar Fidan, Sude Belkıs ve dahasının konuk olduğu önceki bölümleri henüz dinlemediyseniz, Bant Mag. Podcast kanallarına uğrayabilirsiniz.

Kapı açılış: 20.30
Katılım ücretsiz, kapasite sınırlı.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/