Okan Urun’la O Gezegen'in konukları: Esra Dermancıoğlu / Mavi / Ebru Nihan Celkan

O Gezegen’de Okan, misafirleriyle kendi oturma odasındaymış gibi konuşuyor. Merak edilmeyenleri soruyor, üstüne vazife olmayan konuları irdeliyor ve bazen bağlam içi bazen bağlam dışı kalıyor. Her konukla yeni bir gezegenin keşfine çıkıyor. Okan Urun’la O Gezegen, 19 Ocak akşamı üç konuğuyla Bant Mag. Havuz / Bina’da. Bu yolculuğa siz de bekleniyorsunuz!

O Gezegen’in 19 Ocak konukları

*Televizyon serüveninde Fatmagül’ün Suçu Ne? ile geniş kitlelerce tanındıktan sonra arka arkaya birçok dizide rol alıp şu sıralar Hudutsuz Sevda ile seyircinin karşısında olan; tiyatro, sinema alanında da oyunculuğunu sürdürürken nevi şahsına münhasır sosyal medya kullanımı ile dikkat çeken Esra Dermancıoğlu.

*Son yıllarda peş peşe yayınladığı tekliler, düetler ve ilk uzunçaları VERITAS’la hip hop’tan emo’ya, trap’ten nu-metal’e uzanırken özgün şarkı sözleri ile dikkat çeken; 2023’ü birbiri ardınca yayımladığı “Sen ve Yıldız” ve “sadece rüyaydın” şarkılarıyla kapatan Mavi.

*Yazdığı ve sahnelenen Tetikçi, Kimsenin Ölmediği Bir Günün Ertesiydi, Babil, Benimle Gelir misin? gibi birçok oyunun yanı sıra toplumsal cinsiyet eşitliği, çeşitlilik ve kapsayıcılık ile ilgili çalışmalar yürüten Ebru Nihan Celkan.

Okan Urun’la O Gezegen’de çevrilen sohbetler ilerleyen günlerde Bant Mag. Podcast kanallarında olacak. KARDELEN, Çağlar Fidan, Aslı İnandık, Sude Belkıs ve dahasının konuk olduğu önceki bölümleri henüz dinlemediyseniz, Bant Mag. Podcast kanallarına uğrayabilirsiniz.

*Kapı açılış: 20.30
*Kapasite 60 kişiyle sınırlı.
*Katılım ücretsiz; gerekli yer fişleri, 15 Ocak itibarıyla BİNA’nın giriş katından temin edilebilir.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/