Oneohtrix Point Never, yeni albümü için remiks yapmanızı istiyor!

Son albümü R Plus Seven‘la modern müzik dünyasının dahileri arasında yerini alan Daniel Lopatin, kasım ayında yayınlanacak yeni Oneohtrix Point Never albümü Garden of Delete‘in materyallerini dijital ortamdan hayranlarıyla paylaştı. Lopatin, dinleyicilerinin hazırlayacağı remikslerle özel bir arşiv oluşturmak niyetinde.

Daniel Lopatin’in yarattığı hayali grup Kaoss Edge’in web sitesinden paylaşılan Garden of Delete‘in melodik katmanları, MIDI formatında dinleyicilere sunuluyor. Albümü yayınlayacak olan Warp Records, bir çağrıda bulunarak Oneohtrix Point Never hayranlarını bu materyallerle kendi çalışmalarını hazırlamaya davet etti. Yine Lopatin’in kayıtları bir USB stick içinde verdiğini söylediği Ezra isimli, hayali olduğu tahmin edilen, kişide toplanacak kayıtlar, sonradan özel bir arşivde depolanacak ve dinlemeye açılacak. Daniel Lopatin’in paylaştığı MIDI materyallerin bir kısmını aşağıdan dinleyebilirsiniz.

Eğer Garden of Delete albümü için bir remiks hazırlamak niyetindeyseniz, tek yapmanız gereken buradan söz konusu MIDI’leri indirmek ve yaptığınız çalışmayı [email protected]’a göndermek!

Albümden bu ay başında yayınlanan “I Bite Through It” isimli şarkıyı da aşağıdan dinleyebilirsiniz.