'Oturduğum Yerden' artık tek tıkla kapınızda!

Bant Mag. Yayınları’ndan çıkan ilk kitap Oturduğum Yerden artık Bant Mag.’in online dükkanından tek tıkla satın alınabiliyor! 

Buraya tıklayarak Oturduğum Yerden‘in online satış sayfasına ulaşabilirsiniz.

Kitap hakkında biraz daha fikir sahibi olmak için:

2004 yılında yayın hayatına başlayan ve bu sene 10.yılını her ay çeşitli etkinliklerle kutlayacak olan Bant Mag. ekibi Mart ayında, en başından beri hayalini kurduğu yepyeni bir dala adım atarak Bant Mag. Yayınları’nın açılışını Aylin Güngör’ün “Oturduğum Yerden” ismini taşıyan fotoğraf kitabıyla yapıyor.

Bant Mag. Yayınları’ndan çıkacak ilk kitap olan “Oturduğum Yerden” Aylin Güngör’ün 2004-14 yılları arasında İstanbul’a gelmiş olan müzisyen ve grupların şehirdeki ‘hal’lerinden oluşan fotoğraflarını kapsıyor. Ağırlıklı olarak Bant Mag.’in konuk ettiği sanatçılardan oluşan seçkide Dan Deacon, TV On The Radio, Mick Harvey, Chromatics, Dengue Fever, Marnie Stern, Sebadoh, Josephine Foster, Brazzaville, Animal Collective gibi gruplar yer alıyor.

Kitap kimi zaman bu isimlerin İstanbul’da, ilk kez geldikleri bir şehirde geçirdikleri keyifli bir günün kendiliğinden gelişen doğal anlarına, kimi zaman konser öncesi heyecanlarına, kimi zaman canlı performanslarına, kimi zaman da detaylara odaklanıyor.

tunde2