“Ozark” dördüncü sezonuyla final yapıyor

Netflix’in Emmy ödüllü gerilim dizisi Ozark, mart sonu yayımlanan üçüncü sezonuyla bir kez daha övgülerin odağındaydı. Jason Bateman, Laura Linney ve Julia Garner’ı başrollerinde izlediğimiz diziye dair gelecek planları ortaya çıktı. 

Yapımcılar ve Netflix arasında yapılan yeni anlaşmayla dizinin finaline yaklaştığımızı öğrenmiş olduk. Dördüncü sezon, Byrde ailesinin sürükleyici serüvenini takip edeceğimiz son sezon olacak. İlk üç sezonu 10’ar bölümden oluşan Ozark’ın final sezonu ise 14 bölüm sürecek. Dizinin yönetmenlerinden biri de olan Jason Bateman, uzun bir sezonun daha Byrde ailesi için daha fazla sorun anlamına geldiğine dikkat çektiği açıklamasında “Vurucu bir final yapmak için heyecanlıyım” diyor.

Üçüncü sezonuyla yalnızca bir ayda 30 milyon izleyiciye ulaşan Ozark’ın son sezon yayın tarihi salgın sürecine bağlı olarak şekillenecek. Yine de yapımcıların, ikinci ve üçüncü sezonlar arasında olduğu gibi iki yıl beklemek istemediği; 2021’in ilk yarısında dördüncü sezonu yayımlamak niyetinde olduğu konuşuluyor.