Pamela Adlon – Louis CK ikilisinin yeni dizisi “Better Things”, 8 Eylül’de başlıyor

Louis CK’in Louie ve Lucky Louie dizilerinde hem oyuncu hem de yapımcı olarak yer alan Pamela Adlon’la yeni güçbirliği Better Things, önümüzdeki sonbaharın en büyük merak uyandıran dizilerinden biri. FX ekranlarında yayınlanacak dizinin ilk bölümü 8 Eylül’de geliyor.

Pamela Adlon, yine yapımcı ekibinde yer aldığı Better Things dizisinin başrolünde karşımıza çıkacak. Sam isimli üç çocuk annesi bir aktrisi canlandıracak olan Pamela Adlon’a özellikle Bridget Jones serisinde canlandırdığı Una Alconbury karakteriyle akıllarda yer eden Celia Imrie eşlik edecek. Dizinin ana karakteri üç çocuğu ve annesine bakmaya çalışırken yaşarken kendi hayat anlayışına dair çıkmazlar ve sorunlarla boğuşurken bir yandan da Hollywood’da çalışmanın getirdiği baskılarla mücadele ediyor olacak.

Dizinin senaristlerinden biri olan Louis CK’le birlikte Blair Breard ve Dave Becky, Better Things‘in yapımcı ekibini oluşturuyor. Louis CK’in uğruna Emmy Ödüllü dizisi Louie‘ye ara verdiği yeni projelerinden biri olan Better Things‘den henüz herhangi bir fragman ya da sahne yayınlanmış değil.

Yükleniyor...