Paul Thomas Anderson, Los Angeles’ta yeni Radiohead klibini çekmiş

For Crying Out Loud isimli podcast serisini yapan Stefanie Wilder-Taylor, son programında ilginç bir açıklama yaptı. Los Angeles’ta yaşayan Wilder-Taylor, ünlü yönetmen Paul Thomas Anderson ve ekibinin bir gün evine geldiğini ve Radiohead için bir klip çektiklerini duyurdu.Önümüzdeki aylarda turneye çıkacak olan Radiohead’in yeni albümüyle ilgili gelişmeler merakla bekleniyor. Grubun gitaristi Jonny Greenwood’un daha önce birçok filminde birlikte çalıştığı yönetmen Paul Thomas Anderson da albümden yayınlanacak ilk single olması beklenen şarkı için bir klip çekmiş.

Grubu önemsemediğini ve bir şarkısını dinleyip onu da beğenmediğini belirten Wilder-Taylor, evine gelen ve bir miktar para ödeyen ekibin yönetmen Paul olarak tanıştırdığı kişinin There Will Be Blood‘ın yönetmeni olduğunu öğrenince mevzunun ne kadar büyük olduğunu anlamış.

Stefanie Wilder-Taylor’ın For Crying Out Loud yayınlarına buradan ulaşabilirsiniz. Söz konusu konuyla ilgili yaptığı açıklamaların yer aldığı yayınsa kısa bir süre önce yayından kaldırılmış.