Peaches Geldof 25 yaşında hayatını kaybetti

Bob Geldof’un kızı Peaches Geldof 25 yaşında hayatını kaybetti. Gazeteci, sunucu ve manken olan Geldof’un ölüm sebebi henüz bilinmiyor.

Peaches Geldof, Bob Geldof’un üç kızından biriydi. Henüz 11 yaşındayken annesini kaybeden Peaches, Bob Geldof’un söylediklerine göre çok uzun süre annesini kaybetmiş olmakla baş etmeye çalışmıştı. Ölümünden bir gün önce aşağıdaki fotoğrafı kendi Instagram hesabından paylaşan Peaches Geldof, fotoğrafın altına da ‘Annem ve ben’ yazmıştı.

peaches geldof

İki sene önce verdiği bir röportajda annesini kaybettiği zaman hiçbir şey hissedemediğini, çünkü babasının sürekli hayatlarına devam etmeleri gerektiğini hatırlattığını söyleyen Peaches Geldof, söz konusu eksiklikle 16 yaşına geldikten sonra yüzleştiğini ve bunun kendisi için hiç kolay olmadığını söylemişti. İki çocuk annesi olan Peaches Geldof’un ölümünden sonra bir açıklama yapan Bob Geldof, bu ani ölümün kendileri için şok edici bir haber olduğunu ve artık onu göremeyecek olmanın çok zor bir durum olduğunu söyledi. Peaches Geldof’un eşi müzisyen Thomas Cohen de, çocuklarıyla birlikte Peaches’ı her gün anacaklarını ve anısını sürekli yaşatacaklarını söyledi.

Genç yaşta The Daily Telegraph ve The Guardian gibi gazetelerde çalışan Peaches Geldof, ITV2 kanalında OMG! ve MTV2 kanalında Peaches: Disappear Here isimli programları sunmuştu.