Pitchfork Paris Festivali’nin altıncısı 27-29 Ekim’de gerçekleşiyor

Bu ayın sonunda altıncı kez Paris’te gerçekleşecek olan Pitchfork Festival’da birçok farklı türde üretim yapan isimler sahne alacak. Festivalin öncesinde ve sonrasında birçok etkinlik de gerçekleşecek.

27-29 Ekim’de üç gün boyunca müzikseverleri ağırlayacak olan festivalde Chet Baker yeni sahne ismi Nick Murphy olarak sahnede olacak. M.I.A, Moderat, Bat For Lashes, Suuns, Minor Victories, Parquet Courts, Motor City Drum Ensemble, Warpaint, Explotions in the Sky ve dahasının sahne alacağı festival, Paris’teki Grand Halle de la Villette’te gerçekleşecek. Red Bull’un organize edeceği after partiler, festivaldeki performansların sona ermesiyle birlikte başlayacak. River Tiber, Malibu, Dollkraut, Clams Casino gibi isimlerin yer alacağı partilerde dinlenebilecek isimlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

pjimage-8

Üç gün boyunca tek günlük veya kombine biletlerle katılabileceğiniz festivalin biletleriyle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşmak mümkün. Paris’te konaklayacak ziyaretçilerini de düşünen festivalin çeşitli konaklama seçenekleri de bulunuyor. Otelde veya kendi tutacakları evlerde kalmak isteyenlere kombine biletlerle birlikte bir paket sunan Pitchfork Festivali’nin önerilerini buradan inceleyebilir, kararınızı ona göre verebilirsiniz. Pitchfork Paris Festivali’yle ilgili her şey için: www.pitchforkmusicfestival.fr 

44ebb70a-8ce0-464d-987d-2d1a962ffd80