Red Bull Music, İstanbul gece hayatının dev mirasının peşinde: “Club 2019”

Red Bull Music, 1990’lar İstanbul gece hayatına damgasını vurmuş, “geleceğin kulübü” olarak anılan 2019’u anmak için nefis bir program hazırladı.

Maslak Oto Sanayi’deki araba mezarlığında konumlanan 2019, Ceylan Çaplı ve Mehmet Cavcı ortaklığıyla hayata geçmiş, efsane DJ’leri ağırlamış ve kısa soluklu macerasında İstanbul’un eğlence kültürünün en özel hikâyelerinden biri olmuştu. Şimdi bu ruhu yeniden canlandırmak isteyen Red Bull Music, yolu daha önce 2019’un DJ kabininden geçmiş kimi kahramanları ve yeni jenerasyondan figürleri bir araya getirdiği bir partiye imza atıyor. Hem o dönemi yaşamış kişilere sağlam bir nostalji hem de 2019 efsaneleriyle büyümüş jenerasyonlara o dönemin ruhunu deneyimleme imkanı sunan Red Bull Music Presents: Club 2019, 19 Nisan akşamı Ayazağa Cad. 4/A Maslak’ta gerçekleşecek.

Gecede çalacak isimler arasında Derrick May, U.F.U.K., Dimitri from Amsterdam ve CURE-SHOT gibi DJ’lerle birlikte 2019’un kurucularından Mehmet Cavcı da bulunuyor. Etkinliğin biletlerine buradan ulaşabilirsiniz.