Rhye ve yaşamaktan keyif alarak “var olmak”

Kanadalı müzisyen Rhye, 2021’deki ilk teklisiyle yeni albümü öncesi heyecanı artırdı. Daha önce paylaşılan “Black Rain”, “Helpless” ve “Beautiful”un ardından “Come In Closer” ile karşımıza çıkan Rhye, klibinin yönetmenliğini de Genevieve Medow-Jenkins ile birlikte üstlenmiş. 

California’daki Big Sur’da çekilen klipte, iki çocuğun doğal hayatın içinde korkusuzca ve yaşamaktan keyif alarak “var olmasını” izliyoruz. Bir insanı hayatınıza dâhil ettiğinizde ve ilişkiniz derinleştiğinde gelişen savunmasızlık ve sabır katmanlarını çocukların saflığı üzerinden sembolize eden klip hemen aşağıda.

Last Gang Records’a transfer

Mike Milosh ve Robin Hannibal ikilisinin R&B / Soul projesi olarak başlayan Rhye, Hannibal’ın ayrılmasının ardından Milosh’un solo projesi olarak devam ediyor. Son iki albümünü Loma Vista etiketiyle paylaşan Rhye, Home albümünü 22 Ocak’ta Last Gang Records aracılığıyla yayımlayacak. 2003’te Pop Montreal Music Festival kapsamında hayata geçen plak şirketinin kadrosunda Metric, Egyptrixx, Crystal Castles, PVT ve Death From Above gibileri var.

Yazı: Doruk Karaca

Yükleniyor...