“Rick and Morty”den bir klip daha: Inside ‘The Rickshank Redemption’

Rick and Morty‘nin yeni sezonu için heyecanlı geri sayımımız, dizinin yaratıcı ekibinin, 1 Nisan’da yayınlanan The Rickshank Redemption bölümüne dair açıklamaları ve ilginç ipuçlarının yer aldığı bir kliple sürüyor.

Adult Swim’in kısa sürede bir fenomene dönüşen animasyon serisi, 30 Temmuz’da üçüncü sezonuyla dönüyor. Şimdiye dek yayınlanan çeşitli fragman ve kliplerle beklentinin iyice arttığı yeni Rick and Morty sezonuna dair ilginç ipuçları paylaşılıyor. Aynı zamanda dizinin yaratıcı ekibini ve çalışma biçimlerini de görme fırsatı sunan klipler, yeni sezonda bizi nelerin beklediğine de ışık tutuyor. Geçtiğimiz günlerde Mad Max‘ten ilham alan Wasteland bölümünü mercek altına alan klibin ardından, sırada geçtiğimiz aylarda sürpriz bir şekilde yayınlanan The Rickshank Redemption‘ın perde arkasını anlatan bir klip var. Üçüncü sezonun ilk bölümü olan The Rickshank Redemption‘ın, üçüncü sezonda anlatılacak hikayeler için neden önemli olduğunu vurgulayan klibi aşağıdaki bağlatıdan izleyebilirsiniz.

Bir tür Back to the Future parodisi gibi kurgulanan fakat kısa sürede özgün bir mizah ve sınırsız bir hayal gücünü bir leştiren Rick and Morty, günümüzün en çok izlenen animasyon serilerinden biri. Üçüncü sezonun bu denli gecikmiş olması ilk başta kafalarda soru işaretleri yaratmış olsa da şimdiye dek paylaşılanlara bakacak olursak, izleyenleri fazlasıyla tatmin edecek bir Rick and Morty sezonu geliyor. 30 Temmuz’da başlayacak üçüncü Rick and Morty sezonu toplamda 14 bölüm olacak.