“Rick and Morty”den dördüncü sezon fragmanı

Adult Swim’in hit serisi Rick and Morty, uzun zamandır beklenen dördüncü sezonuyla önümüzdeki ay dönüyor. Justin Roiland ve Dan Harmon ikilisinin paralel evrenler arasında tuhaflıklar dolu maceralara davet eden serisinin yoldaki bölümlerinden yeni görüntüler paylaşıldı.

Dördüncü sezona ilk bakışımız, San Diego Comic-Con’da yayınlanan bir dakikalık kısa bir sahneyle olmuştu. Taika Waititi’nin seslendirdiği Glootie isimli karakterle tanıştığımız sahnenin ardından, bu kez hem birçok eski dostu hem de yeni karakterleri gördüğümüz bir fragman var karşımızda. Bant Mag. favorilerinden Mr. Meeseeks de kısa da olsa görünüyor!

10 Kasım’da başlayacak yeni sezon öncesi Entertainment Weekly’nin sorularını yanıtlayan Dan Harmon da bundan sonra asla iki Rick and Morty sezonu arasında bu denli uzun bir bekleyiş olmayacağını açıkladı. Dördüncü sezonu bitirirken bir yandan beşinci sezon için de çalışmalara başladıklarını belirten Harmon, “Geç kaldığımız zaman kendimi yaramazlık yapmış küçük bir çocuk gibi hissediyorum” diyor.