“Rick and Morty”nin favori karakterlerinden Mr. Poopybutthole’un aile albümü

Günümüzün en popüler animasyon serileri arasında başı çeken Rick and Morty, bu seneki Şükran Günü’nü favori karakterlerden Mr. Poopybutthole’un yer aldığı bir kısa filmle kutladı.

Yaklaşık iki buçuk dakika uzunluğundaki The Poop In My Pants isimli kısada, Mr. Poopybutthole’un ailesiyle ilgili gizem (!) bir anlamda çözülüyor. Dizide uzun aralıklarla karşımıza çıkan Mr. Poopybutthole’un aile albümüne göz gezdirdiğimiz ve dokunaklı bir müzik eşliğinde hazırlanmış kısa, dizinin üçüncü sezon final sahnesiyle birlikte açılıyor.

Üçüncü sezonu öncesinde hayranlarını uzun bir bekleyişe sürükleyen Rick and Morty‘nin yaratıcıları Dan Harmon ve Justin Roiland, henüz dördüncü Rick and Morty sezonuna dair resmi bir açıklama yapmış değil. Dizinin son sezonuyla birlikte dünya çapında bir fenomene dönüşmüş olması, bir sonraki sezona dair beklentileri de artırıyor. Her an her şeyin olabileceği Rick and Morty‘nin paralel evrenlerle dolu maceralarının yeni bölümleri öncesinde, çeştitli özel video ve klipler yayınlanacak gibi gözüküyor.