Ringo Starr'ın ''Hall Of Fame''e katılacağı gecenin sunucusu Paul McCartney oldu!

Ringo Starr’ın seneler önce öldüğünü iddia ettiği Paul McCartney, Ringo’yu bizzat The Rock and Roll Hall Of Fame‘e dahil edecek!

Advertisement

Ringo Starr, geçtiğimiz haftalarda verdiği bir röportajda Paul McCartney’nin aslında 48 yıl önce öldüğünü ve yerine benzeri olan Will Shears’ı gruba dahil ettiklerini açıklayarak gündeme gelmişti. Bunun bir tür şaka olduğu ya da yeni solo albümü öncesi gündeme gelme çabası olduğu konuşulsa da iddialar epey dikkat çekmişti.

Dün yapılan açıklama ikiliyi sürpriz bir şekilde bir kez daha kesiştiriyor. Paul McCartney, 18 Nisan’da Cleveland’da gerçekleşecek The Rock and Roll Hall Of Fame törenini sunacak. Bu da Ringo Starr’ın söz konusu listeye girişinin anonsunu bizzat Paul McCartney’nin yapacağı anlamına geliyor. Gecede birlikte şarkı söyleyip söylemeyeceği merak edilen iki Beatles üyesi, bu konuyla ilgili resmi bir açıklama yapmasa da Ringo Starr bu konuya çok da olumsuz yaklaşmıyor gibi gözüküyor. Ünlü müzisyen, eğer McCartney bir orkestra kurarsa kendisiyle birlikte ”With A Little Help From My Friends”i söyleyebileceğini dile getirmiş.

Gecede ayrıca Patti Smith, Lou Reed’i Hall Of Fame‘e takdim edecek ve Stevie Wonder da Bill Withers hakkında bir konuşma yapacak. Cleveland’daki Public Hall’da gerçekleşecek törende John Walsh, Dave Grohl ve John Legend gibi isimler sahne alacak.