Safdie Kardeşler ve Nathan Fielder, “The Curse” isimli komedi dizisi için bir arada

35. Bağımsız Ruh Ödüllerinde üç ödülle taçlandırılan Uncut Gems ve Good Time gibi kendi dilini yaratan filmlerin sahibi Benny ve Josh Safdie ile 2013-2017 yıllarında dört sezon boyunca seyirciyle buluşan Nathan For You’nun yaratıcısı Nathan Fielder, Showtime’da yayınlanacak komedi dizisi “The Curse” için güçlerini birleştiriyor.

Yarım saatlik bölümlerden oluşacak The Curse, HGTV’de yayınlanan Flipanthropy adında hayalî bir televizyon programı içinde geçecek ve burada gelişen gizemli bir olayla evliliği riske giren bir çiftin hikâyesine odaklanacak. Fielder’ın eşlerden birini oynaması beklenirken Benny kurgusal şovun yapımcısı olarak karşımıza çıkacak.

Son olarak Uncut Gems’de birlikte çalıştıkları Adam Sandler ile Goldman v Silverman adlı altı dakikalık kısa filmi seyirciyle paylaşan Safdie Kardeşler bu uzun soluklu gibi gözüken projeyle bizi heyecanlandırdılar. Safdie ve Fielder yeteneklerinin birleşmesiyle ortaya seyir zevki yüksek bir yapımın çıkacağını umuyor, yeni haberleri merakla bekliyoruz.

Yazı: Selcan Kuhak