"Twin Peaks" kadrosunda yeni isimler: Trent Reznor, Amanda Seyfried, Michael Cera ve nicesi

25 yılın ardından televizyon ekranlarına geri dönen David Lynch ve Mark Frost’un kült yapımı Twin Peaks‘in oyuncu kadrosuna yapılan yeni eklemeler, dizinin takipçilerini epey heyecanlandıracak cinsten. Nine Inch Nails’in beyni olarak tanıdığımız ünlü müzisyen Trent Reznor’la birlikte Eddie Vedder, Sky Ferreira, Michael Cera, Sharon Van Etten ve Amanda Seyfried, garipliklerle dolu Twin Peaks dünyasına katılan son isimler arasında yer aldı.

Bu üçlüyle birlikte yeni sezonda rol alacağı açıklanan diğer isimler de Jessica Szohr, Jane Levy and Richard Chamberlain ve Ashley Judd. Showtime’da önümüzdeki yıl yayınlanacak olan dizinin çekimleri şu günlerde devam ediyor. Twin Peaks’in orijinal kadrosundan birçok ismin de geri döneceği yeni sezonun konusuyla ilgili henüz bir açıklama yapılmış değil. Fakat son güncellemeyle birlikte, yeni Twin Peaks sezonunda tam 217 oyuncunun rol alacağı açıklandı.

Daha önce iki uzun metraj filmde rol alan Trent Reznor’u ilk kez bir televizyon yapımında izleyeceğiz. 1987 yılında başrolünde Michael J. Fox’un yer aldığı Light Of Day filminde bir sahnede müzisyen olarak karşımıza çıkan Reznor, 2000 yılında da Maria von Heland’ın yönettiği Blixa Bargeld’li Recycled filminde rol almıştı.