SERGİ: EXNUN BOOKLET // Can Temiz

Hardcore punk ve death metal sularında gezinen EXNUN, ikinci uzunçaları Nutshell Studies Of Unexplained Death’i 9 Haziran’da Time To Kill Records etiketiyle yayımlayacak. Can Temiz, Ozan Çam, Ersin Çağlayan ve Aberrant Engin’den oluşan grubun yeni albümüne eşlik etmek üzere bir pop-up sergi tasarlandı. EXNUN BOOKLET adlı sergi, 9-11 Haziran’da Bant Mag. Havuz / Bina’da ziyarete açık.

Adını forensik bilimin öncülerinden Frances Glessner Lee (1878–1962) tarafından yaratılmış cinayet mahali dioramalarından alan albüm, dokuz şarkıdan oluşuyor. Hardcore punk’ın vahşetini, extreme metalin karanlık, şiirsel karmaşıklığıyla iç içe geçiren Nutshell Studies Of Unexplained Death’teki her parça için ayrı ayrı hazırlanmış görseller, EXNUN BOOKLET sergisinde görülebilecek. Can Temiz’in ellerinden çıkan ve yapay zekâ ile tasarlanmış çizimlere şarkı sözlerinin eşlik ettiği işler, hafta sonu boyunca görülebilir. Sergi açılışı, 9 Haziran Cuma akşamı saat 19.00’da Bant Mag. Havuz / Bina’da.

Albümden şu ana dek yayımlanan iki tekli “What’s Wrong With The Lobotomy Kid?” ve “Melancholy And Raving Madness Of The Abominable Twins” de hemen aşağıda.

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/