Şevket Akıncı, “Dünyada Saat Kaç?” albümünün lansman konseriyle konuğumuz

Müzisyen, besteci, serbest doğaçlamacı, akademisyen, yazar ve prodüktör Şevket Akıncı, geçtiğimiz yıl 24 yılın ardından ilk şarkı albümü Radyo Ekoton’u paylaşmış, ardından da incelikli bir araştırma ve arşivcilikle caz tarihine dalan Öteki Caz kitabını yayımlamıştı. Sırada Dünyada Saat Kaç? var. Çeşitli ev stüdyolarında kaydedilmiş, pandemi döneminin halet-i ruhiyesinin bir dışavurumunu sunan çok sesli bir çalışma. Birçok konuk müzisyen, parçalara kendine has nefesler üflemiş. 

Prodüktörlüğünü Mehmet Korkmaz’la birlikte üstlendiği, Tarla Records etiketli yeni albümünün lansmanı için 10 Aralık’ta Bant Mag. Havuz / Bina sahnesinde ağırlıyoruz Şevket Akıncı’yı. Yeni albümündeki şarkıları ilk kez ve solo çalacağı konserde, müziklere Güneş Akyürek’in hazırladığı görseller eşlik edecek. Ayrıca konserden önce ve sonra, Bant Mag. Havuz / Bina’da kurulacak DJ setin başında Utkanj olacak.

*Kapı açılış: 19.45

*Giriş ücretsiz

*Katılımcı sayısı 50 kişiyle sınırlıdır. 

*Katılımcıların etkinlik girişinde aşı sertifikasını ya da son 48 saatte yapılmış negatif PCR testi sonucunu göstermesi gerekmektedir.

şevket akıncı konser

Google Takvime Ekle

Bina

Adres:
Caferağa Mahallesi, Kadife Sk. No:26, 34710 Kadıköy
İstanbul
Türkiye
Telefon:
+902163308466
Web Sitesi:
https://www.instagram.com/bina.moda/