ShaqFu geri dönüyor

NBA tarihinin en renkli figürlerinden Shaquille O’Neal’ın ana karakteri olduğu Sega oyunlarından “ShaqFu”, geri dönüyor. geliyor. ShaqFu: A Legend Reborn isimli yeni video oyunu yakında satışa çıkacak.

Başta Los Angeles Lakers ve Miami Heat formalarıyla yakaladığı başarılarla NBA tarihine geçen ve kariyeri boyunca filmlerde oynamak ve bir hip hop albümü yayınlamak gibi alışılmışın dışında işlere de imza atan Shaq, basketbol kariyerinin ardından yorumculuk yapmaya başladı.

Yakında yayınlanacak olan ShaqFu oyununda kendi karakterini seslendiren O’Neal, katıldığı yayınlar ve sosyal medya paylaşımlarından da aşina olduğumuz gibi, oyuncuları fazlasıyla kahkahaya boğacak şakalarıyla birlikte geliyor. Shaquille O’Neal’ın aslında Çin’de yaşadığı ve bir dövüş ustasından eğitim aldığı paralel bir evrende geçen ShaqFu ’da amacınız, 2.16’lık devi ve kung fu yeteneklerini kullanarak yaşadığı köyü kötülerden korumak.

shaqfu1
shaq6
shaqfu5

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen ünlü oyun fuarı PAX kapsamında ziyaretçiler ShaqFu ’yu ilk kez deneyimleme şansı yakaladı. 5 Haziran’da PC, Xbox ve Play Station için uygun formatlarda satışa çıkacak video oyunundan paylaşılan görselleri ve tanıtım klibini aşağıda görebilirsiniz.