Sónar Istanbul, 2 Ekim’de beşinci kez Zorlu PSM’de

Festivallere, bir arada canlı müziğin titreşimleri arasında kaybolmaya ne kadar hasret kaldığımızı bir kez daha hatırlatan bir haberimiz var. Zorlu PSM’de beşinci kez gerçekleşecek Sónar Istanbul ufukta göründü. 2 Ekim tarihini ajandalarınızda işaretleyiniz!

Her yıl olduğu gibi yalnızca elektronik müzik değil, teknoloji kanadında da zihin açıcı performans ve panellere ev sahipliği yapan Sónar’ın İstanbul ayağında kimlerin sahne alacağı şu an için gizemini koruyor. Geçtiğimiz yıllarda Kelly Moran, Moderat, FJAAK, Octo Octa, Nina Kraviz, Rival Consoles, Jon Hopkins, Clark, Helena Hauff, Floating Points gibi isimleri ağırlayan festivalin, geri dönüşünde de iddialı bir program çıkaracağına şüphe yok. Festival programı, erken dönem bilet satış tarihleri ve diğer detaylar için takipte kalın.

Sónar Istanbul’un 5-6-7 Mart 2020 tarihlerine yayılan 2020 edisyonu, dünyanın dört bir yanında festivallere imza atan Sónar’ın fiziksel ortamda gerçekleşen son buluşmasıydı. O günleri hatırlamak isteyenleri, aşağıdaki aftermovie ile baş başa bırakalım.