Zorlu PSM'deki "Movies in Concert" serisinin ilk konuğu 28-29 Ekim'de "Titanic Live" olacak

Zorlu PSM’nin Movies in Concert serisi ile sinema tarihinde müzikleri ile iz bırakmış filmleri canlı orkestralar eşliğinde izleme şansı bulacaksınız. Serinin ilk gösterimi 28-29 Ekim’de 120 kişilik orkestranın canlı performansı ile izleyebileceğiniz Titanic Live. 

Leonardo DiCaprio ve Kate Winslet’ın başrollerinde yer aldığı James Cameron filmi Titanic, 1997 yılında yayınlanmış ve tam on bir dalda Oscar kazanmıştı. Sinema tarihindeki kült filmler arasında sayılan Titanic, aynı zamanda müzikleri ile de tüm dünyanın ilgisini çekmişti. Celine Dion’un “My Heart Will Go On” parçası ile hatırlanan filmin, James Horner imzası taşıyan müzikleri sürükleyiciliği ve büyüleyiciliği açısından da akıllarda kalmayı başarmıştı. Bol ödüllü filmin müziklerinin yer aldığı albüm 30 milyondan fazla satarak başarısını kanıtlamış ve sinema dünyasında saygı gören çalışmalardan olmuştu. James Horner’ın yapmış olduğu müzikleri canlı olarak dinleyebileceğiniz Movies in Concert serisi ile Zorlu PSM’de bambaşka bir Titanic deneyimi yaşayacaksınız. 120 kişilik bir orkestra eşliğinde, kerk sanatçıları ve koronun yer alacağı performansta, filmin ruhunu hissedebileceksiniz. Titanic Live ile ilgili detaylı bilgi ve biletler için buraya tıklamanız yeterli.

Geçtiğimiz sene ilk kez Londra’da izleyicilerle buluşan Titanic Livebu sene itibariyle de birçok Avrupa şehrinde sinemaseverler ile buluşmuştu. Eşsiz bir sinema deneyimini yaşayacağınız Movies in Concert serisinde Titanic Live‘ın ardından 24-25 Şubat’ta Amadeus Live, 22-23 Nisan’da Aliens Live, ve 20-21 Mayıs’ta Lord of the Rings in Concert – The Two Towers, Zorlu PSM’de sinemaseverler ile buluşacak.

Yükleniyor...