SPOT: Blair Witch masaüstü oyunu, Nintendo kitabı, Pet Shop Boys figürleri

Bugünlerde önümüze çıkan üç ürün. Gözleri şenlendirmek için.


Hunt a Killer Horror: Blair Witch

The Blair Witch Project‘in gizemi, Black Hills Ormanı’nın derinliklerinde gömülü kalmış olabilir. Ama yeni masaüstü oyunla bu karanlık ormana dönmek ve Blair Cadısı’nın dünyasını keşfetmek mümkün. Popüler oyun firması Hunt a Killer’ın oyunu, rol yapma temalı. Oyuna erişmek için, Hunt A Killer’ın abonelik sistemine kaydolmanız gerekiyor. Üyeler her ay, çeşitli şifreli belgeler, ses kayıtları ve bulmacalar çözerek ortaya çıkarmak için çalışmaları gereken yeni bir kutulu bölüme erişim hakkı elde edecek. Bu ipuçları, sezon sonunda oyuncuların vakayı çözmelerine yardımcı olacak. Oyuncular ayrıca ipucu istemek ve başkalarıyla birlikte oynamak için Hunt a Killer özel Facebook topluluğuna katılabilecek. Söylenene göre oyun, en az filmler kadar tüyler ürpertici.

The Unofficial SNES Pixel kitabı

Nintendo’nun 90’lar ev konsolunda oynanan 16-bit oyunların altın çağını kutlayan bir kitap. The Unofficial SNES Pixel, SNES mega evreninin ana türlerini ayrıntılarıyla anlatan derinlemesine makaleler içermekte. Metinlere baş döndürücü seviye haritaları da dâhil olmak üzere, özellikle bu cilt için alınmış on binlerce ekran görüntüsü eşlik ediyor. Bilinmeyen acayipliklerden klasiklere; Street Fighter II, Super Mario World, Super Castlevania IV, Axelay, Chrono Trigger ve daha birçok Nintendo oyununa dair ilginç detaylar kitapta bir arada. 

Pet Shop Boys, Funko Pop evreninde

Synth-pop efsanesi, biricik Pet Shop Boys’un Funko Pop figürlerine ne dersiniz? Neil Tennant ve Chris Lowe’un koca kafalı Funko’ları göz kamaştırıyor. Siyahlara bürünen Tennant mikrofonunun, Lowe da (olağanüstü Pet Shop Boys şapkası ve siyah güneş gözlüğüyle) klavyesinin başında. Funko Pop daha önce Ozzy Osbourne, Iggy Pop, Slayer, Elton John, Slipknot ve Johnny Cash gibi isimleri de figürleştirmişti.

Yazı: Ezgi Karaarslan