StubHub’la hemen bilet alabileceğiniz 4 konser

2000’den beri aktif olan bilet alım satım platformu StubHub, her geçen gün genişleyen kapsam alanına bir süre önce Türkiye’yi de ekledi. Bir eBay şirketi olan StubHub, bugün kırktan fazla ülkede faaliyet gösteriyor ve on binlerce müzik, spor ve tiyatro etkinliği için bilet alım satımı yapıyor.

Şu an itibariyle uluslararası pazarın en gelişmiş bilet alım satım platformu olan StubHub, sanat dünyasında da birçok prestijli ve heyecan verici isme kendi ağında yer veriyor. An itibariyle StubHub aracılığıyla biletini satın alabileceğiniz etkinliklerden dört tanesini sizler için seçtik.

Tarkan – Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi (6-8-9 Eylül 2017)
Türkiye’de pop müzik denince akla gelen ilk isim olan Tarkan, onuncu stüdyo albümü olan 10’u geçtiğimiz haziran ayında Hitt Müzik etiketiyle yayınladı. Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde hemen hemen her yaz verdiği konserlerle gündemde olan Tarkan, eylül ayının getirdiği serinlikle birlikte üç gece boyunca Açık Hava’da dinleyicilerinin karşısında olacak. Tarkan’ın önümüzdeki konserlerinin biletlerini satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. 

tarkan

Foo Fighters turnesi (19 Eylül – 10 Aralık 2017)
Dave Grohl’un liderliğini ütlendiği Foo Fighters için günümüzün en büyük heyecan yaratan rock grubu tanımlamasını yapmak hiç de abartılı olmaz. Özellikle enerjik ve her zaman sürprizlerle dolu canlı performanslarıyla tanınan Foo Fighters, 15 Eylül’de yayınlanacak yeni albümü Concrete And Gold’un ardından Londra’daki prestijli konser salonu O2 Arena’da sahne alacak. Grubun söz konusu konser ve ardından ABD’ye taşınacak olan turnesi için biletlere buraya tıklayarak StubHub üzerinden ulaşabilirsiniz. Hem heyecanla beklenen yeni albümden şarkılar hem de “Best Of You”, “Everlong”, “Times Like These” ve “All My Life” gibi klasikleşmiş şarkıları dinleyebileceğiniz Foo Fighters konseri, şüphesiz ki ömür boyu hatırlanacak bir deneyim vaat ediyor.

https://www.youtube.com/watch?v=ijRWjUKM7sE

Lady Gaga turnesi (1 Eylül – 18 Aralık 2017)
Bir müzisyen, moda ikonu ve oyuncu olan Lady Gaga, geçtiğimiz yıl yayınladığı Joanne isimli albümünün turnesine geçtiğimiz nisan ayında başlamıştı. Kevin Parker, Mark Ronson ve Josh Homme gibi isimlerin konuk olduğu albümünün ardından yeni sahne şovlarıyla yola koyulan Lady Gaga ve ekibi, aralık ayının sonlarına kadar dünyanın dört bir yanında konser verecek. Önümüzdeki günlerde turnesinin Avrupa ayağına başlayacak olan Lady Gaga’nın ziyaret edeceği şehirler arasında Amsterdam, Kopenhag, Manchester ve Milano bulunuyor. Ardından yeniden ABD’de devam edecek ve 18 Aralık’ta sonlanacak Joanne World Tour konserlerinin biletlerine ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

lady-gaga-joanne-world-tour-opener-live-vancouver-aug-2017-billboard-1548

Ed Sheeran turnesi (1 Eylül 2017 – 12 Ağustos 2018)
Popüler müzik sahnesinin son dönemine damgasını vuran İngiliz besteci ve müzisyen Ed Sheeran, günümüzün en sık konser veren isimlerinin başında geliyor. Dünyanın dört bir yanında listelere zirveden giriş yapan üçüncü stüdyo albümünü geçtiğimiz mart ayında yayınlayan Sheeran, 16 Mart’tan beri turnede. Toplamda 200’e konserin gerçekleşeceği turne, 12 Ağustos 2018 tarihine kadar dünyanın farklı uçlarına uzanarak devam edecek. Grammy ödüllü müzisyenin birçok önemli otoriteden övgüler toplayan canlı performansını önümüzdeki aylarda birçok farklı kıtada yakalayabilirsiniz. Kasım ayında verilecek birkaç aylık molanın ardından baharın ilk günlerinde Avustralya’da yeniden başlayacak olan turnenin kapanışı da Avrupa’da yapılacak. Ed Sheeran’ın Berlin, Amsterdam, Varşova gibi önemli Avrupa şehirlerini de gezecek turnesinin biletlerine ulaşmak için adresiniz StubHub.