Sziget otobüsü Kadıköy’den kalkıyor

Avrupa’nın en büyük çaplı müzik festivallerinden biri olan Sziget, bu yıl da heyecan verici programıyla göz kamaştırıyor. Festival için Budapeşte’ye gitmeyi düşünenler içinse fazlasıyla eğlenceli bir alternatif var!

Türk Lirası’nın Euro karşısında değer kaybetmesiyle bu yaz müzik festivallerine gidiş yolunu daha makul kılmaya çalışanlardansanız, Sziget Türkiye ve Tripoki’nin söz konusu festival için hazırladığı özel program tam aradığınız şey olabilir. Bu sene 8-15 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek festival için Kadıköy’den otobüs kaldırılıyor.! 20 saat sürecek Budapeşte yolculuğunda çeşitli lokasyonlarda gerçekleşecek küçük molalarla birlikte festivalcilere keyifli bir yolculuk vaat ediliyor. Yanınıza almanız gerekenler sadece pasaportunuz, çantanız ve festival biletiniz!

Festivalin bu yılki programına henüz göz gezdirmediyseniz bir haftaya yayılan geniş programdan öne çıkan birkaç ismi de şuraya bırakalım: Kendrick Lamar, King Gizzard & The Lizard Wizard, BaBa ZuLa, Arctic Monkeys, Gorillaz, The War On Drugs, Seasick Steve ve dahası.

Detaylı bilgi yakında burada yer alacak.