Tame Impala’dan “The Slow Rush Time Warp” sürprizi

Kevin Parker’ın Facebook’tan yaptığı duyuruya göre Tame Impala’nın yeni albümü The Slow Rush için Spotify’ın “Enhanced Album” özelliğini kullanan The Slow Rush Time Warp adında interaktif bir versiyonu hazırlanıyor.

Multimedyatik Time Warp’ta Kevin Parker’ın Fremantle’daki stüdyosundan daha önce paylaşılmamış sesli ve görsel içerikler de sunulacak. Bu gelişmiş versiyonda dinleyiciler için Kevin Parker’ın çalışma ortamı ve şarkı yazma aşamalarıyla ilgili hikâyeler, albümdeki dokuz şarkının üzerine grup üyelerinin kişisel yorumları ve şarkılar arasındaki özel geçişler bulunuyor. Bu ek içeriğin yanında ayrıca her şarkıya has 8 saniyelik minik klipler, albümün kamera arkasını ve kayıt aşamalarını belgeleyen videolar da var.

Facebook’taki duyuru videosunda hem Parker’ın Fremantle’daki stüdyosundan kesitler görüyoruz hem de stüdyonun kayıt ortamından görüntüler izliyoruz. Duyuruyla birlikte yayınlanan çalma listesindeyse Parker’ın kariyerinden öne çıkan parçalarla birlikte Lady Gaga, Travis Scott, Rihanna gibi isimlerle birlikte yapılan çalışmalara yer veriliyor.


Yazı: Bulut Çakmak