Teknoya hasret mi kaldınız?: “We Luv Techno!”

Zorlu PSM Studio shanesinde gerçekleşecek We Luv Techno! serisi bu akşam ilk etkinliği ile başlıyor. Gecede kabin başında geçecek isimler Türkiye’de elektronik müziğin yeni parlayan isimlerinden Cisetta, DJ kabininin veteran emektarlarından Mabbas ve 2010’dan bu yana Japonya’dan dalga dalga dünyaya açılan Dj Singh ile Dj Kyoko ikilisinin projesi Drunken Kong olacak.

Dj Singh ve Dj Kyoko’nun 2010’da bir araya gelerek ilk parçalarını  yapmalarıyla başlayan Drunken Kong macerası kısa sürede Tokyo’nun Womb, Ageha ve Air gibi prestijli kulüplerine ve ardından Asya ve Avrupa’nın farklı bölgelerinde sıçradı. Tronic, Terminal M, Transmit, Loose, !Organism, Unity, Tiwsted Beats, Sui Generiz ve Beenoise gibi farklı plak şirketlerinden tekli ve EP’ler yayınlayan ikili pek çok parçalarıyla Beatport Top 100 Techno listesine girmeyi başardı.

Tekno müzik tutkunlarının dans etmeye doyacağı bu gece öncesinde gecede kabin başına geçecek isimlerin çeşitli parçaları ve performanslarıyla  bir ısınma turuna çıkıyoruz.

Yükleniyor...