“The Flintstones” yeni bir animasyon serisiyle dönüyor

Klasikleşmiş animasyonları yeniden ekrana taşıyan Warner Bros. Animations, bu defa Elizabeth Banks’in yapım şirketi Brownstone Productions ile birleşerek The Flintstones çizgi dizisini geri getiriyor. 1960’larda büyük bir hayran kitlesi kazanan dizi, bir yetişkin komedisi olarak devam edecek. Serinin orijinal versiyonu The Simpsons’tan önce en uzun süre yayında kalan animasyon dizisi olarak rekor kırmıştı.

The Flintstones’un hangi platformda yer alacağıyla ilgili kesin bir açıklama bulunmasa da WarnerMedia’nın 2020’de açılacak platformu HBO Max en yakın aday gibi görünüyor. Dizi, aynı orijinal versiyonunda olduğu gibi Fred, Vilma, Çakıl, Dino ve komşuları Barni, Betti ve Bambam’ın komik dinamiklerini ele alacak.

The Flintstones’un yeni bir versiyonunu yaratma projesini sekiz yıl önce Fox gündeme getirmişti. Kanal bu proje için Family Guy’ın yaratıcısı Seth MacFarlane ile anlaştıysa da ünlü komedyenin yoğun programı nedeniyle gerçekleştirilememişti. Bu sefer Warner Bros.’un ele aldığı proje için beklentiler şimdiden yüksek görünüyor.

(Yazı: Cansu Çubukçu)

Yükleniyor...