“The Legend Of Korra”nın tüm bölümleri DVD / Blu-Ray formatında bir set olarak yayınlanıyor

Avatar: The Last Airbender ‘in devamı olan Amerikan yapımı anime serisi The Legend Of Korra‘nın dört sezonunda yayınlanan tüm bölümler özel bir sette derleniyor. Serinin yaratıcılarından Bryan Konietzko, DVD / Blu-Ray formatında yayınlanacak derlemenin kapağında yer alacak görseli paylaştı.

Serinin takipçileri Nickelodeon’ın The Legend Of Korra için belirlediği yayın programından şikayetçilerdi. Dizinin yayın saatlerinin değişmesi ve yeni sezonlarının ilk bölümlerinin yalnızca bir hafta önceden duyurulması gibi detaylar, sanal platformlarda tepki topluyordu. Söz konusu derlemenin, en çok bu durumdan şikayetçi olan The Legend Of Korra izleyicilerini memnun edeceği düşünülüyor.

Michael Dante DiMartino Bryan Konietzko’nun yaratıcısı olduğu The Legend Of Korra, ilk olarak 2012 yılında yayınlanmaya başladı. Seslendirme kadrosunda Janet Varney, David Faustino, J.K. Simmons ve Dee Bradley Baker gibi isimler yer alıyor.

Serinin 17 yaşındaki ana karakteri Korra’nın, Bryan Konietzko’nun kız kardeşinden esinlenerek yaratıldığı da söyleniyor. Aşağıda Konietzko’nun dün paylaştığı, The Legend Of Korra DVD / Blu-Ray derlemesinin kapak görselini görebilirsiniz.

legendofkorra
Yükleniyor...