“The Mandalorian” ikinci sezon öncesi karakter posterleri

30 Ekim’de başlayacak ikinci sezonu için iyiden iyiye sabırsızlandığımız Star Wars spin-off’u The Mandalorian’dan yepyeni karakter posterleri yayımlandı.

Disney+’ın paylaştığı posterler The Mandalorian, the Child (Baby Yoda), Cara Dune ve Greef Karga için hazırlanmış. Söz konusu posterlerde, karakterlerin arkasında graffitileri andıran çizimler ve kimi logolar görülmekte. Örneğin Mando’nun posterinde, bir zamanlar Darth Maul ismiyle bilinen eski Sith Lordu Maul’un liderliğini üstlendiği suç örgütü Crimson Dawn’un sembolü dikkat çekiyor. Gina Carano’nun canlandırdığı Cara Dune karakterinin yer aldığı posterin fonunda da Rebel Alliance sembolünü görmek mümkün.

İlk sezonuyla Star Wars fanlarının beğenisini toplayan, fantastik evrene western dokunuşu getiren dizinin ikinci sezonunda kimi tanıdık karakterlerin karşımıza çıkacağı söylentileri de bir süredir gündemdeydi. Geçtiğimiz hafta, Rosario Dawson’ın canlandıracağı Ahsoka Tano’nun ikinci sezonda görüleceği bilgisi kesinlik kazanmıştı. Star Wars’un en meşhur kelle avcısı Boba Fett de ikinci The Mandalorian sezonunda olacak. Üstelik bu karakteri, Episode II: The Attack of the Clones filminde Jango Fett’e hayat veren Yeni Zelandalı aktör Temuera Morrison’ın canlandıracağı biliniyor.

Yeni sezonun yönetmen kadrosu da âdeta yıldızlar geçidi: Jon Favreau, Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Rick Famuyiwa, Carl Weathers, Peyton Reed ve Robert Rodriguez.


Yükleniyor...