Kesin bilgi: Ahsoka Tano “The Mandalorian”da

The Clone Wars serisinin favori karakteri Ahsoka Tano’nun bir diğer Star Wars spin-off serisi The Mandalorian’ın ikinci sezonunda yer alacağı dedikoduları aylardır gündemde. 30 Ekim’de yayına başlayacak yeni sezonu beklerken, Rosario Dawson’ın bu karakteri canlandıracağı da kesinleşti.

Ahsoka Tano’yu Anakin Skywalker’ın Jedi padawanı olarak da biliyoruz. Bu karakter, Star Wars: The Clone Wars ve Star Wars: Rebels serilerinde yer almış ve hayranların favorilerinden biri olmuştu. Mart ayında gündeme gelen haberlerden sonra Rosario Dawson ve karaktere ilişkin herhangi bir resmî açıklama yapılmamıştı. 3 Ekim’de Disney+ Danimarka’nın Instagram hesabından paylaşılan hikâyede ikinci sezonda Rosario Dawson’ın rol aldığına ilişkin duyuru, Star Wars hayranlarının dikkatlerinden kaçmadı.

Ahsoka Tano’nun The Mandalorian anlatısında yer alacak olmasına yönelik heyecan veren bir başka detay daha var. Sekiz bölümlük sezonun senaristleri açıklandı ve The Clone Wars’un yaratıcısı Dave Filoni’nin beşinci bölümü kaleme aldığı ortaya çıktı. Tahminler, 27 Kasım’da yayımlanacak bu bölümde Rosario Dawson’ı göreceğimiz yönünde. 


Yükleniyor...