“The SpongeBob Movie: Sponge on the Run” yeni klip

Paramount, pazar günü Super Bowl maçından önce yayınlanacak The SpongeBob Movie: Sponge on the Run spotunu erkenden paylaştı. 22 Mayıs’ta vizyona girecek filmin yeni klibinde, SpongeBob’ın filmde gerçekleşen her şeyi anlatması için sadece yirmi altı saniyesi var: “Hızlı arabalar, geri dönüşler, Snoop Dogg, robotlar, bilge bir Sage, churro… Eksik olan tek şey Gary!”

Nickelodeon serisinin yazarlarından Tim Hill’in senaryolaştırıp yönettiği The SpongeBob Movie: Sponge on the Run’da, SpongeBob ve Patrick, SpongeBob’ın evcil salyangozu Gary’yi bulup eve getirmek için Atlantic City’nin Kayıp Şehri’ne doğru heyecan dolu bir macereya atılıyor.

Tom Kenny, Clancy Brown, Rodger Bumpass, Bill Fagerbakke, Carolyn Lawrence, Douglas Lawrence’lı orijinal seslendirme kadrosunun hayat vereceği filmde Sage isimli bir bilgeyi canlandıran Keanu Reeves’in yanı sıra, Snoop Dogg, Awkwafina ve Reggie Watts’ı da izleyeceğiz.

Üçüncü SpongeBob sinema filmi olacak The SpongeBob Movie: Sponge on the Run, animasyon dünyasının kült dizisinin yaratıcısı Stephen Hillenburg’un 2018 Kasım’ında hayata veda etmesinin ardından izlenecek ilk film olacak.

Yazı: Mine Metin