The White Lotus 3. sezon onayını kaptı

İlk sezonuyla 20 dalda Emmy Ödülü’ne aday olup 10’unu kazanan HBO dizisi The White Lotus, şu sıralar 2. sezonuyla ekranda. Mike White’ın yaratıcısı olduğu dizinin macerası, görünen o ki uzun sürecek. 


20 Kasım’da yayımlanan yeni The White Lotus bölümü öncesi, dizinin 3. sezon onayını kaptığı duyuruldu. İlk sezon Hawaii’de, 2. sezonda ise Sicilya’da konumlanan tatil köyü zincirini mesken tutan dizi, antoloji formatı benimsenmesi nedeniyle oyuncu kadrosunu, hikâyenin geçtiği yeri ve odaklandığı temaları değiştirmeye devam edecek. 

An itibarıyla iki The White Lotus sezonunda da izlediğimiz tek karakter, Jennifer Coolidge’in canlandırdığı Tanya. Hawaii sezonunda Murray Bartlett, Connie Britton ve Steve Zahn gibi oyuncular kamera karşısındaydı. İlk dört bölümü ile övgü yağmuruna tutulan Sicilya sezonunun künyesinde ise Aubrey Plaza, Michael Imperioli, Federico Ferrante ve F. Murray Abraham bulunmakta. 

Ayrıcalıklı sınıfın portresini başarıyla çizerken, insan ırkının zaaflarını ve aptallıklarını incelikle aktaran ödüllü dizi, 3. sezonla rotasını nereye çevirecek, henüz bilinmiyor. 11 Aralık’ta final yapacak güncel sezonun ardından elimizde bu konuda bazı ipuçları olabilir, bekleyip göreceğiz. 

Türkiye’deki izleyiciler The White Lotus‘un 2. sezonunu ABD’den 24 saat sonra, beIN CONNECT’ten izleyebilir.