Tom Holland, Spider-Man ve dinozorlar karşı karşıya gelsin istiyor

5 Temmuz Cuma günü vizyona girecek Spider-Man: Far From Home filminin başrol oyuncusu Tom Holland, şu sıralar birçok röportaj veriyor ve karakterine dair ilginç açıklamalar yapıyor.

Tom Holland’ın hayallerini süsleyen Spider-Man filminde, Spidey’nin mücadele edeceği isimler Green Goblin ya da Rhino gibi tanıdık Marvel kötüleri değil. Digital Spy’a verdiği röportajda Spider-Man’in dinozorlarla savaştığı bir film hayal ettiğini söylüyor genç aktör:

“Spider-Man’in özel bir uçakta Doc Ock’la dövüştüğü ve uçaktan düşüp kendini dinozorlarla dolu bir ormanda bulduğu bir çizgi roman var. Hatta James Cameron’ın çekeceği Spider-Man filmi de bununla ilgili olacaktı. Onun yazdığı senaryoda Spider-Man dinozorlarla dövüşüyordu sanırım. Jurassic Park: Spider-Man Awakening ya da onun gibi bir film olurdu.”

Tom Holland’ın hayalleri gerçek olur mu bilmiyoruz ama gerçek olan birtakım halaylar mevcut. Geçen günlerde sosyal medyada epey paylaşılan ve bir Spider-Man ve dinozorun kol kola halay çektiği videoyu şuradan Tom Holland’a uzatın lütfen. Dinozorlarla örümcekler dövüşmesin, birlikte halay çeksin!

https://twitter.com/csnaber/status/1145711483852087301