"Tour by Vans III" sergisi, kutlama partisiyle yarın Bant Mag. Havuz'da açılıyor

Vans Türkiye Kaykay Takımı’nın Kıbrıs turuna ait fotoğraflarının yer aldığı Tour by Vans III sergisi yarın akşam nefis bir partiyle Bant Mag. Havuz’da açılıyor. Palmiyeler’in Bant Mag. Havuz sahnesinde olacağı gece, Grup Ses ve Age Reform’un DJ setleriyle devam edecek.


Vans Türkiye Kaykay Takımı, üçüncüsü düzenlenen “Tour by Vans III” ile hayalleri bir adım öteye taşıyor. Vans Türkiye Kaykay Takımı’nın Kıbrıs turuna ait fotoğraf sergisi ve kısa film gösterimi yarın akşam Bant Mag’ın katkılarıyla Bant Mag. Havuz / BİNA’da gerçekleşiyor.

Gece-gündüz demeden kayan Vans Türkiye Kaykay Takımı’nın 4 üyesi; Cenk Kulioğlu, Alper Çanakçı, Yiğit Akbıyık ve Ali Osman Ensar güncesini anlatan sergi; kentleşme, modern yaşam, kaykay kültürü ve sokakların diğer yüzüne odaklanıyor. 1970’li yıllardan beri dünyada ve Avrupa’da yapılan; kayılmaya müsait, keşfedilmemiş lokal duraklara giderek lokal kaykaycılarla bir araya gelme amacını taşıyan ve bu eşsiz kaykay turunu gerçekleştiren takım, bu anlamda Türkiye’de başarılı işlere imza atıyor.

21 fotoğraf, 6 dakika görüntü, 4 farklı insan ve 1 takım konseptinde renkli ve eğlenceli enstantanelerin yakalandığı “Tour By Vans III” sergisi 28 Aralık tarihine kadar Bant Mag. Havuz / BİNA’da ziyaret edilebilecek.

Etkinliğe giriş ücretsizdir.
*18 yaşından küçükler için sergiyi ziyaret saatleri 23 Aralık Cumartesi günü 18:30 – 20:00 arasıdır.