“Toy Story 4” filminden son fragman

19 Haziran’da gösterime girecek dördüncü Toy Story filmi, Woody, Buzz, Jessie ve ekibin geri kalanını bir yolculuğa çıkarıyor.

Oyuncaklar arasına katılan yeni karakterler de var tabii ki. Bunlardan biri Tony Hale’in seslendirdiği Forky. Bir çatalı andıran bu arkadaşın başına bir şey gelmediğinden emin olmak isteyen diğer oyuncaklar, serinin önceki filmlerinde olduğu gibi güçlerini birleştiriyor ve “insanlar görmezken” görevlerini tamamlıyor. Atlamamak gereken önemli bir detay da var. Bu serüvende ekibe yardımcı olmak üzere Duke Caboom isimli, motosiklet süren bir oyuncak da katılıyor. Duke Caboom’u seslendiren isimse şu sıralar John Wick 3 filmiyle gündemde olan Keanu Reeves.

Serinin Tom Hanks, Joan Cusack, Tim Allen ve Kristen Schaal’lı orijinal seslendirme kadrosu da tam takım dönüyor. Toy Story 4, aynı zamanda yönetmen Josh Cooley’nin ilk uzun metrajı. Ratatouille ve Up gibi başarılı animasyonların sanat departmanları ve seslendirme kadrolarında yer alan Cooley, Pixar’ın Inside Out kısası Riley’s First Date’in de yönetmeniydi.

Chucky efsanesini yeniden beyazperdeye taşıyacak Child’s Play filmi de aynı hafta sonu vizyona girecek. Film için hazırlanan poster serisinde, Chucky karakterini Toy Story kahramanlarını parçalarken görmek mümkün.