“Trainspotting”in devam filmi, orijinal kadrosuyla birlikte geliyor

Yaklaşık iki yıldır konuşulan ve gelişmeleri büyük heyecan yaratan Trainspotting 2 filminden güzel haberler var! 2017’de vizyonda olması planlanan filmde, Ewan McGregor, Jonny Lee Miller, Ewen Bremner ve Robert Carlyle, ilk filmdeki rolleriyle yeniden karşımızda olacak!

Yönetmenliğini Danny Boyle’un üstleneceği ve henüz ismi konulmamış olan Trainspotting 2 filminin çekimleri 2016’nın sonbaharında başlayacak. Filmin 2017’de, orijinal filmin 21. yaş gününde yayınlanması planlanıyor. Tristar Pictures’ın yapımcılığını üstlendiği yeni film hakkında konuşan Danny Boyle, Trainspotting karakterleriyle 20 yıl önce tanıştıklarını ve John Hodge’un yazdığı senaryonun onlara neler olduğunu çok iyi şekilde anlattığını hatırlatarak yeniden bu karakterlerle biraraya geleceği için çok heyecanlı olduğunu dile getirdi.

Tristar Pictures adına açıklamalar yapan Hannah Minghella ise, gençliğinin büyük kısmında odasında “Choose Life” posteri olduğunu ve her zaman çalışmak istediği Danny Boyle’la, Trainspotting ‘in devam filmi için çalışıyor olmanın kendisi için bir rüyanın gerçek oluşu anlamına geldiğini söyledi.

Yükleniyor...