TSU!’nun “Yesterlove” klibiyle Anamur sahiline

J. Hakan Dedeoğlu’nun solo projesi TSU!’nun ruhu dinginleştiren son teklisi “Yesterlove” için çekilen klip huzurlarınızda. TSU!’nun görsel eşlikçilerinin yaratıcısı Aylin Güngör’ün iPhone’la çektiği klipte, Anamur sahilinde gizemli bir yolculuğa çıkıyoruz.

Sıcak renkler, çizgili pijama, kumsal, bir tutam bilinmezlik ve bol miktarda iyi hisle; “Yesterlove” klibi aşağıda sizi bekliyor. Klibin başrolünde izlediğimiz Güngör Can Akbulut’u sıkı Bant Mag. takipçilerinin tanıdığından şüphemiz yok. Senelerdir dergi sayfalarından profillerimize kendisi hep bizimle. Ayrıca diğer TSU! kliplerinde ve yine Aylin Güngör’ün Her Yıla Bir Klip projemiz için çektiği Gözyaşı Çetesi klibi “Ben Aşkın Değerini Bilemedim”de de onu izlemiştik. 

Caz Plak etiketli “Yesterlove”, yeni TSU! albümünün ikinci teklisi. Sabırsızca beklediğimiz albümün artık bir de ismi var: Maritime. Albümün kayıtlarını Büyük Ev Ablukada’dan tanıdığımız Mert Üçer’le birlikte yaptı TSU!. Maritime’dan yayımlanan ilk iki şarkıda da Üçer’in bas gitar dokunuşlarını duyuyoruz. Henüz yayın tarihini bilmediğimiz albümün ilk teklisi “Prince of Gumbay”in klibine de buradan ulaşabilirsiniz.