Tuhaf ve buluntu objelerle farklı bir sergi deneyimi: "Kirli Çıkı No.2", 8 Temmuz'da açılıyor

Kirli Çıkı sergisi müzik, sanat, tasarım, moda, sinema ve yazım dünyası gibi farklı alanlarda üretimlerde bulunan, tuhaf objelere ve hikayelere merak duyan isimleri bir araya getiren bir sergi. İlkini 2014 Kasım ayında gerçekleştirdiğimiz Kirli Çıkı sergisinin ikincisinde de oldukça geniş ve renkli bir isim seçkisine ev sahipliği yapıyor olacağız. Sergi açılış partisindeki konuğumuz da DJ Fitz!

Sergi katılımcılarının hayatlarının bir noktasında buldukları, aldıkları, yarattıkları veya dönüştürdükleri tuhaf bir objeyi paylaştıkları farklı bir sergi deneyimi sunan Kirli Çıkı, 8 Temmuz’da Bant Mag. Havuz’da açılışını yapıyor ve bir ay boyunca da ziyaret edilebiliyor olacak.

Kirli Çıkı No.2′nin katılımcıları ise şöyle: Candaş Baş, Tuğçe Şenoğul, Onur Gökhan Gökçek, Ali Güçlü Şimşek, Emir Özşahin, Elif Domaniç, Göksu Gül, Berna Göl, Mabel Matiz, Emre Akay, Murat Ertel, Dilara Sakpınar, Kaan Sezyum, Gaye Su Akyol, Kıvılcım Güngörün, Melikşah Altuntaş, Gülin Kılıçer, Eda Alpman, Murat Meriç,  Tan Tunçağ, Bartu Küçükçağlayan, Azra Deniz, Hakan Bıçakcı, Bora Akıncıtürk, Sadi Güran, Kaptan Zaman.

Etkinliğin Facebook sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.