Vin Diesel'a göre, önümüzdeki yıllarda Groot ve Hulk'ın karşı karşıya geleceği bir film izleyeceğiz

Guardians of the Galaxy serisinde tek bir cümleyle iletişim kurabilen Groot karakterini seslendiren Vin Diesel, Brezilya’daki Comic Con’da gerçekleşen basın toplantısında söz konusu karakterin Marvel sinematik evrenindeki geleceğine dair ipuçları verdi.

Önümüzdeki mayıs ayında vizyona girecek olan ikinci Guardians of the Galaxy filminin ilk fragmanına damgasını vuran Baby Groot karakteri, şimdiden filme dair en çok konuşulan detayların başında geliyor. 2018’in merakla beklenen çizgi roman uyarlamalarının başında gelen Avengers: Infinity War‘da da göreceğimiz Groot ve arkadaşlarının maceraları, söz konusu filmin ardından farklı yapımlarla devam edecek gibi gözüküyor. Basın toplantısında Rocket Raccoon ve Groot’un bir arada olacağı bir filmin Avengers: Infinity War sonrasında çekilmesinin bir hayli yüksek bir ihtimal olduğuna değinen Vin Diesel, yine de bu konuda son kararın James Gunn’da olduğunu sözlerine ekledi.

Bir gün Marvel sinematik evreninde Groot ve Hulk’ı karşı karşıya getirecek bir filmi izleyeceğimizden de emin olduğunu söyleyen Diesel, “Bunu bir kenara yazın, Groot ve Hulk’ın karşı karşıya olduğu bir film afişini eninde sonunda göreceksiniz” diyerek çizgi roman tutkunlarını bir hayli heyecanlandırdı.

Groot’u en yakın zamanda izleyeceğimiz film olan Guardians of the Galaxy Vol. 2‘nun fragmanını aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=WWJQ_0puczI