Vincent Cassel de “Westworld” kadrosunda

Westworld’ün üçüncü sezonuna yıldız isimler eklenmeye devam ediyor. Aaron Paul ve Lena Waithe’in ardından Fransız aktör Vincent Cassel de diziye katıldı.

HBO’nun hit dizisi Westworld’ün üçüncü sezonu, 2020’de yayınlanacak. Aynı isimli 1973 yapımı filmden uyarlanan ve ilk iki sezonunda otoritelerden övgüler toplayan bilim kurgu dizisi, üçüncü sezonda da halihazırda etkileyici isimlerin yer aldığı oyuncu kadrosunu genişletiyor. Diziye en son katılan isim olan Vincent Cassel’in, üçüncü sezonun yeni kötüsü olacağı konuşuluyor.

Dizinin yaratıcıları Lisa Joy ve Jonathan Nolan ortak bir açıklama yaparak Vincent Cassel’in uzun zamandır hayranı olduklarını ve Westworld’de onunla çalışmak konusunda sabırsızlandıklarını dile getirdi. Son olarak Güney Kore yapımı Default filminde izlediğimiz Fransız aktörün çekimleri tamamlanmış iki filmi de yolda. Bunlardan biri Cassel’in başrolünde yer aldığı bir komedi filmi olan The Specials, diğeri de sualtı araştırmaları yapan bir ekibin başına gelen olayları konu edecek aksiyon filmi Underwater.

Westworld’ün merakla beklediğimiz üçüncü sezonundan haberler için takipte kalın.