Vincent D'Onofrio'dan yeni "Daredevil" sezonuna dair açıklamalar

Marvel – Netflix ortaklığının en tatmin edici dizilerinden olan Daredevil‘ın üçüncü sezonu yeni bir yapımcı ve farklı bir yaklaşım eşliğinde hazırlanıyor. Dizide Wilson Fisk karakterini canlandıran Vincent D’Onofrio, verdiği bir röportajda yeni sezona dair ipuçları verdi.


Ünlü oyuncu, rol aldığı bir diğer Netflix yapımı olan  El Camino Christmas ‘ın tanıtımı için Collider’a verdiği röportajda Daredevil‘la ilgili soruları da yanıtladı. The Man In High Castle‘la tanınan Erik Oleson’un Steven DeKnight’tan boşalan yapımcı koltuğuna geçmesiyle birlikte dizinin yeni bir yöne doğru ilerlediğini dile getiren D’Onofrio, canlandırdığı Wilson Fisk karakterinde de önemli değişimler olacağının sinyallerini verdi. Karakterinin aldığı her kararın ve attığı her adımın duygularıyla ilişkili olduğunun altını çizen D’Onofrio’ya göre yeni sezon için yaptığı çekimlerin ardından dizinin takipçilerini fazlasıyla çizgi roman atmosferi barındıran bir Daredevil sezonunun beklediğini ve özellikle ünlü Marvel serisini çizgi romanlardan takip eden izleyicilerin fazlasıyla memnun olacağını da sözlerine ekledi.

Tahminler üçüncü sezonda Wilson Fisk’in Daredevil’ın gerçek kimliğini öğrendiği 1986 yılında yayımlanan Born Again çizgi romanının yoldaki sezonun çıkış noktası olacağı yönünde. Henüz yeni sezon yayın tarihi belli olmayan diziye dair resmi paylaşımların önümüzdeki haftalarda başlayacak. Hell’s Kitchen’a dönüşümüz için geri sayım sürüyor!