Volkswagen Arena’da karanlık tekno gecesi: “TechnoWeen”

Marginal Events organizasyonuyla 31 Ekim akşamı Volkswagen Arena’da gerçekleşecek TechnoWeen buluşmasında sabahın ilk saatlerine dek sürecek bir tekno maratonu var. Cadılar Bayramı gecesine denk gelen etkinlik, “Dark Halloween” deneyimi ile kurgulanmış.

Tekno kültürünün başlıca kalelerinden Drumcode kataloğundan DJ ve prodüktörlerin sahne alacağı TechnoWeen gecesi saat 22:00’de başlayacak. Türkiye’de de kalabalık bir dinleyici kitlesine sahip Zürih çıkışlı Lilly Palmer, Berlin’in karanlık tekno sahnesinin yıldız isimlerinden Thomas Schumacher ve Drumcode’a karakterini veren isimlerden Sasha Carassi ve Mark Reeve gecenin konukları. Yerli sahnenin dikkat çeken tekno prodüktörleri Sezer Uysal ve Suit&Panda da TechnoWeen programında.

Biletler BuGece.co‘da  satışa sunuldu ama avantajlı dönem biletlerinin sınırlı bir süre satışta olacağını hatırlatalım. VIP bilet sahipleri, sabah 06:00-10:00 arasında gerçekleşecek after party’ye de katılabilecek. Ayrıca geceye katılacaklara en sıkı kostümlerini giymeleri de tavsiye edilir. Zira TechnoWeen’de gerçekleşecek kostüm yarışmasıyla VIP bilet ve çeşitli ödüller kazanabilirsiniz.